Pomozte realizovat naše projekty!

Adventní trh / 17.12.2017

Tradiční předvánoční trhy s bohatou nabídkou regionálních produktů

více info >

Dárkové poukazy

Chcete udělat radost svým blízkým? Překvapte je dárkovým poukazem na prohlídku či ubytování...

více info >

Výstava fotografií Landschaft

Vernisáž: 2. 11. 18:00, Lapidárium

více info >

Historické příběhové dílny

Nové zážitkové workshopy pro ZŠ a SŠ

více info >

Agentura pro rozvoj Broumovska realizuje v současné době převáženě projekt Vzdělávací a kulturní centrum Klášter Broumov. Snahou je znovuoživit objekt ve své vzdělávací a kulturní funkci a vytvořit respektovanou evropskou instituci. Chceme, aby se klášter stal místem setkávání a diskuzí, prostorem tvůrčí svobody i symbolem úspěšného rozvoje silného Broumovska. Podpořte nás, připojte se k celé řadě příznivců, kteří vidí v našem počínání smysl.
 
Vyberte si podporu podle svého přesvědčení:

  1. Podpořte činnost Agentury pro rozvoj Broumovska. Získat prostředky na činnost je pro každou neziskovku to nejtěžší, ale zároveň to nejvíce pomáhá udržet kvalitu jednotlivých projektů. Podporou činnosti nám dáváte důvěru a potvrzuje tím souhlas s vizí APRB a VKCB.
     
  2. Máme rádi Broumovsko – podpořte grantový program, který se snaží vytvářet vztah především dětí k našemu regionu. Hledá tak body společné identity o kterou se můžeme opřít a těšit se na budoucnost. Program převzala obecně prospěšná společnost Pro rozvoj Broumovska.
     
  3. Podpořte aktivity Vzdělávacího a kulturního centra Klášter Broumov - udržovat stabilní celoroční fungování nových prostor a nabízet kvalitní a inspirující program je finančně náročné a bez dotací a podpory jiných se tyto aktivity neobejdou. 

Buďte klášterníky a připojte se ke komunitě lidí, která přivádí život srdci krásného města. Vstupte do kláštera na novém dárcovském webu www.vstuptedoklastera.cz. Každý člen komunity je pro nás důležitý. Buďte s námi, podpořte nás!

 

Sdílejte na