30 sobota
TRANSformativeDANCE s Terezií Palkovou
Broumovský klášter

TRANSformativeDANCE s Terezií Palkovou

Sobota 30. září 2017, 10 - 19 hodin
Klášter Broumov

TRANSformativeDANCE a  rodinné konstelace - Anežka Ágnes Kotrlá

590 Kč / den, nutná rezervace na: tiresius@eznam.cz

Prostřednictvím spontánního tance a meditace se v průběhu semináře přiblížíte k extatickému stavu ne-myšlení. Tanec, vědomé dýchání a nespoutaný hlasový projev vám pomůže k odbourání fyzických a psychických bloků a strachů. Tím dojde k celkovému tělesnému a emočnímu uvolnění a ukotvení v přítomnosti. Tanec vás posune o kousek blíž k sobě samým, podpoří vaši duchovní transformaci a naplní vás novou silou a radostí.

TRANSformativeDANCE zde bude sloužit především jako nástroj, pro probuzení a zcitlivění našich těl, abychom se byly schopny napojit sami na sebe a především na energii celé skupiny.

Rodinné (systemické) konstelace nám dávají možnost pochopit souvislosti a napojit se na zdroj síly v nás. Stále víc je patrné, že k pochopení toho, co se nám a kolem nás děje, je nutné dívat se na celek a nikoliv na jednotlivé individuální problémy. Už i moderní přístup vědy nás učí, že nic neexistuje ojediněle. Od subatomárních částic přes molekuly, prvoky, rostliny až k člověku, složitým sociálním strukturám, naší planetě a galaxiím, je vše propojeno se vším. Konstelace nám dávají možnost dostat se k našim kořenům, k předkům, ke zdroji síly, zažít pocit sounáležitosti a spatřit příčiny našich neduhů, které všichni máme. Na tomto setkání se zaměříme na ženská témata, na vztahy a samozřejmě na to, s čím přijdete. To vše skrze konstelační cvičení a postavení si ženské linie. 

Zpět na kalendář akcí