Akce v klášteře

21 sobota
TRANSformativeDANCE,  TAROT a  ŽENSKÉ  ARCHETYPY
Broumovský klášter

TRANSformativeDANCE, TAROT a ŽENSKÉ ARCHETYPY

Sobota 21. říjen 2017, 10 - 19 hodin
Klášter Broumov

Terezie Palková, Lenka Evelína Jirková

590 Kč / den, nutná rezervace na: tiresius@eznam.cz

V každé ženě se skrývá mnoho dalších žen, však pouze ta, jež je vědomá, s nimi dokáže v souladu žít a vzkvétat. Archetypy jsou univerzální pravzory, pevně ukotvené ve strukturách naší psýché a našeho nevědomí. Z hlubin mnohdy výrazně ovlivňují a určují naše chování, aniž bychom o tom měli vůbec nějaké tušení. Čím méně toho však o archetypech v nás víme, tím více máme sklon se s nimi ztotožňovat a pojímat jejich projevy za nám vlastní, což pro nás může mít až zničující následky...

Seminář je zaměřen na prozkoumání  a rozpoznání ženských archetypů v nás, které v základě představují Bohyně v Řecké mytologii. Prakticky se každé Bohyně postupně dotkneme, prožijeme si ji, protančíme... S některými bude snadnější se propojit, jiné nám můžou zůstat lhostejné a cizí, avšak i v tom se leckdy skrývá naše osobní životní výzva.

Co je to TRANSformativeDANCE

Prostřednictvím spontánního tance a meditace se v průběhu semináře přiblížíte k extatickému stavu ne-myšlení. Tanec, vědomé dýchání a nespoutaný hlasový projev vám pomůže k odbourání fyzických a psychických bloků a strachů. Tím dojde k celkovému tělesnému a emočnímu uvolnění a ukotvení v přítomnosti. Tanec vás posune o kousek blíž k sobě samým, podpoří vaši duchovní transformaci a naplní vás novou silou a radostí.

 

 

Zpět na kalendář akcí