Akce v klášteře

22 pátek
ArtCafé Extra - ZUŠ Broumov - Kóči ze Sudet a Moving Orchestra
ArtCafé
začátek akce 19 h

ArtCafé Extra - ZUŠ Broumov - Kóči ze Sudet a Moving Orchestra

Pátek 22. června 2018 od 19 hodin
Klášter Broumov, sál Dřevník + zahrada

Netradiční představení dvou tanečních skupin v Broumově. Nejdříve v sálu Dřevník vystoupí taneční obor ZUŠ Broumov pod vedením Barbory Hovorkové se svým představením a po něm bude následovat hudebně-taneční představení pod širým nebem v klášterní zahradě, kde se představí CreWcollective s představením Moving Orchestra v rámci festivalu TANEC PRAHA 2018.

CreWcollective je neformálním seskupením, které oslovuje současné tanečníky i hudebníky často v mezinárodním dialogu. V Broumově vystoupí Tereza Ondrová, Roman Zotov, Lenka Kniha Bartůňková, Barbora Látalová a Michaela Raisová a zazní hudba těchto autorů: George Cremaschi, Zdeněk Závodný, Petr Vrba, Pasi Mäkelä, Ian Mikyska.

Pro tanečníky a hudebníky uměleckého uskupení CreWCollective se zahrada Kláštera Broumov stává divadelním jevištěm a nechávají se inspirovat jeho atmosférou. Krátká hudebně-taneční představení Moving Orchestra propojují diváka s prostorem, a odhalují specifika a krásy míst, které mu v každodenním běhu života zůstávají skryté. 

Vstupné: 150 Kč / 100 Kč (pro studenty a členy clubu ArtCafé)
Předprodej: www.smsticket.cz nebo v Café Dientzenhofer
Pořádá: Agentura pro rozvoj Broumovska ve spolupráci s Tanec Praha a ZUŠ Broumov

Předprodej

Zpět na kalendář akcí