Do projektu Celé Česko čte dětem se zapojí i Broumov, včetně kapely Imodium

Za poklady Broumovska

Letní hudební festival v kostelích na Broumovsku začíná!
27. 6. – 27. 9. 2020

více info >

Vzdělávací programy pro školy

rozmanitá nabídka pro ZŠ i SŠ...

více info >

29. května 2015 - Čtení a beseda s kapelou Imodium, Tajuplný výlet, nahrávání audioknihy, divadlo a další program chystají na neděli 31. května a pondělí 1. června broumovská Masarykova základní škola ve spolupráci s místním gymnáziem a Vzdělávacím a kulturním centrem Klášter Broumov. Zapojí se tak do republikového projektu Celé Česko čte dětem.

Dvoudenní program s názvem Čteme dětem celý den startuje v neděli 31. května Tajuplným výletem s překvapením pro pozvané účastníky. V 16 hodin pak bude akce pokračovat v klášterním Dřevníku divadelním představením pro veřejnost Zelenina s ovocem dají páku nemocem se vstupem zdarma.

Slavnostní zahájení akce bude následovat v pondělí 1. června v 8 hodin na nádvoří broumovského kláštera. Na dopoledne je připraven program pro školy zahrnující dramatické čtení, divadelní představení, besedu se skupinou Imodium a tvorbu audioknihy v novém nahrávacím studiu v klášteře.

„Pro veřejnost je na pondělí připraven program od 15 hodin. Před Městskou knihovnou se uskuteční zábavné Čtení se zpožděním a v klášterním Dřevníku budou číst členové skupiny Imodium z knih, které je v životě nejvíce ovlivnily. Celou akcí budou provázet Jakub Hejdánek a Jaroslav Špulák, číst dětem budou i hosté z České televize,“ uvedla Vlasta Humlová, ředitelka Masarykovy základní školy.  

Sdílejte na