Klášter se zapojil do nové slevové karty Broumovskem výhodně

Za poklady Broumovska

Letní hudební festival v kostelích na Broumovsku začíná!
27. 6. – 27. 9. 2020

více info >

Vzdělávací programy pro školy

rozmanitá nabídka pro ZŠ i SŠ...

více info >

8. července 2015 - Broumovský klášter se zapojil do projektu nové slevové karty Broumovskem výhodně. Díky kartě mohou turisté navštívit vybraná místa regionu se slevou 15 - 45 procent. Do projektu se zapojilo dalších sedm míst broumovského regionu a příhraničního Valbřišska. Slevová karta bude platit do konce roku 2015.

„Nová slevová karta Broumovskem výhodně umožňuje navštívit tato česká a polská turistická místa v regionu: Teplické skály, Klášter Broumov, Centrum Walzel v Meziměstí, Muzeum Papírových modelů v Polici nad Metují, Měděný důl Bohumír Jívka, Zámek Grodno Walimské štoly a Podzemní město Osówka,“ sdělila Markéta Hanušová ze Společnosti pro destinační management Broumovska.

Slevovou kartu, se kterou se dá ušetřit až 260 korun, je zatím možné získat buď u zapojených ubytovatelů Penzion U Karabiny a Klášter Broumov jako bonus k objednanému pobytu na Broumovsku nebo si ji zájemci mohou zakoupit na informačních centrech v Broumově a v Teplicích nad Metují. Další výdejní místa budou průběžně doplňována na turistickém serveru www.broumovsko.cz.

„Po zakoupení slevové karty se mohou návštěvníci regionu také zapojit do soutěže a vyhrát zajímavé věcné ceny či víkendové pobyty. Stačí navštívit šest z osmi zapojených turistických atraktivit, získat razítka, odpovědět na jednu otázku, vyplnit kartu a do konce letošního roku nám ji poslat,“ dodala Markéta Hanušová. 

Sdílejte na