29 pondělí
Koncert Tros Discotequos / VYPRODÁNO
Broumovský klášter

Koncert Tros Discotequos / VYPRODÁNO

Pondělí 29. října 2018, 19:00
Klášter Broumov | Sál Dřevník

Hudební setkání, při kterém se může stát téměř cokoliv!

Vojta Dyk - zpěv
Jan Maxián - klávesy, zpěv
Jakub Prachař - bicí, zpěv

Nejde o obvyklou podobu koncertu. Pánové z Tros Discotequos hrají jakékoliv národní písně či hity ze zahraničí a užívají si hudbu v netradiční formě. Provedení písní se odvíjí od atmosféry večera, nálady publika, souznění s kapelou a v neposlední řadě přání diváků. Hudební škála žánrů je takřka neomezená. Od populárních songů až po operní árie. V průběhu večera si sami diváci mohou určit a rozhodnout, jaké písně zazní. Zábavné provedení, brilantní zpěv, jedinečná harmonie, dokonalý rytmus. Koktejl nakažlivé radosti z muziky a společného setkání. Upřímné, otevřené a osvobozující chvíle s hudbou, skvělou náladou a radostí ze života a společného zážitku.

Jednotlivě jsou známí jako herci a muzikanti, společně zejména jako členové skupiny NightWork. Všichni tři byli mimo jiné coby hudebně-herecká složka u vzniku nového cirkusu Cirk La Putyka.

Tímto hudebním setkáním připomíná Vzdělávací a kulturní centrum Klášter Broumov 100 let od vzniku republiky a také 20 let společnosti HOBRA - Školník, která je hlavním sponzorem koncertu.

Vstupné: 490,- na sezení / 390,- na stání

Zpět na kalendář akcí