Nabídka práce

Agentura pro rozvoj Broumovska - Vzdělávací a kulturní centrum Klášter Broumov aktuálně nabízí tyto pracovní pozice:

Jasná, klidná, celistvá mysl

Víkendový meditační seminář | 31. 1.–2. 2. 2020

více info >

Vzdělávací programy pro školy

rozmanitá nabídka pro ZŠ i SŠ...

více info >

Účetní / Administrativní pracovník

Náplň práce:

- účtování pokladních a bankovních operací; účtování faktur a ostatních dokladů, účtování majetku
- zpracování přiznání k DPH, kontrolní hlášení
- příprava dokladů pro účetní závěrky
- administrativní činnost
- spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:

- ekonomické vzdělání a chuť dále se učit
- znalost účetnictví, základní orientaci v oblasti daní
- dobrou uživatelskou znalost práce na PC
- zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost

Nabízíme:

- zaměstnání ve stabilní společnosti
- firemní benefity
- zajímavou práci v mladém kolektivu
- příjemné pracovní prostředí
- odpovídající mzdové ohodnocení

Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na email: stanislav.vebr@broumovsko.cz.
Nástup možný ihned. Více informací na tel. čísle 775 114 883.

Sdílejte na