Nabídka zajímavého semináře

Hřbitovní kostelík Panny Marie otevřený denně od 9:00 do 17:00


více info >

Prohlídky jsou opět OTEVŘENY pro veřejnost!

Otevřeno denně od 9:00 do 16:00.

více info >

Vzdělávací programy pro školy

rozmanitá nabídka pro MŠ, ZŠ i SŠ...

více info >

8. prosinec 2015 – Jeden z našich partnerů, společnost M.C.TRITON, nám nabídl zajímavý seminář a rádi o něm dáváme touto cestou vědět. Série tří workshopů s názvem Třísektorový manažer startuje 28. ledna ve 13 hodin v pražském sídle společnosti M.C. TRITON. Jeho lektory budou Pavel Vosoba, vizionář a provokatér v budování kariéry, který realizuje projekty po celém světě a zaměřuje se na exekutivní poradenství a osobní rozvoj, a Marek Pavlík, expert na oblast veřejné správy.

Workshopy, které propojí tři světy – soukromý, veřejný a neziskový, se zaměří na tyto aspekty: předpoklady a konkurenční výhoda třísektorového manažera, myšlení ve více dimenzích – integrace a spolupráce sektorů, specifika řízení v jednotlivých sektorech, přenositelné mezisektorové inspirace, odlišnosti v práci s lidmi: rozvoj, odměňování, hodnocení, kultura, budování sítí a vztahů přes všechny sektory a osobní příběhy a příklady úspěchu.

„Mohu potvrdit, že manažerská práce ve firmě, v neziskovce i ve veřejné správě podlé mé zkušenosti vyžaduje specifické přístupy a dovednosti a zároveň považuji za extrémní výhodu, rozumět a inspirovat se těmito odlišnostmi a hledat tmel, který tyto světy spojuje. To může být skutečným přínosem pro fungující společnost,“ řekl Jan Školník, zakladatel Agentury pro rozvoj Broumovska.

Seminář je určen lidem, kteří se chtějí stát třísektorovým manažerem a mít širší možnost výběru, manažerům s praxí v jednom nebo dvou sektorech, kteří si chtějí rozšířit manažerskou odbornost nebo osobnostem, které chtějí vyzkoušet kariéru v jiném sektoru. Více informací a ceny najdete ZDE

Sdílejte na