Radovan Lipus se vrací na Broumovsko s poetickým představením Zahrada Jane Austenové

Za poklady Broumovska

Letní hudební festival v kostelích na Broumovsku začíná!
27. 6. – 27. 9. 2020

více info >

Vzdělávací programy pro školy

rozmanitá nabídka pro ZŠ i SŠ...

více info >

9. prosinec 2015 - Naše hudební kavárna ArtCafé zahájí svůj novoroční program speciálním večerem. 13. ledna v 19 hodin zavítá do Kreslírny režisér Radovan Lipus s divadelním představením originální české dramatičky Lenky Lagronové Zahrada Jane Austenové. Autorka ve své – zatím poslední – divadelní hře přivádí na scénu příběh slavné anglické spisovatelky Jane Austenové. V rolích matky a jejích dvou dcer Jane a Cassandry se představí herečky Marie Málková, držitelka tří cen Alfréda Radoka, Apolena Veldová, herečka nominovaná na Cenu Thálie, a Lucie Štěpánková, herečka Divadla Na Vinohradech, držitelka Ceny Thálie do 33 let.

„Půdorys kroků, jizev a ran ve slovech nové hry Lenky Lagronové. Jak naložit s plody své zahrady i vlastního života? Romány. Vášeň. Jablka. Psaní. Rodina a děti. Samota. Ovdovělá matka a dvě neprovdané dcery mezi všemi těmi zavařeninami a smrtelně přeslazenými džemy. Plíseň. Křížaly. Víno. Život všemi směry. Jane nebo Lenka dobře ví, že tam kde je místo pro sen - je prostor pro naději,” říká k představení jeho režisér Radovan Lipus, kterého nyní Broumovští znají především jako režiséra hudebně-divadelního představení o historii Broumovska HRA-NIC-e.

Předprodej vstupenek byl zahájen dnes, v klášterní kavárně Café Dientzenhofer, za 150 korun. Vstupenky je možné koupit svým blízkým i jako vánoční dárek. Na místě bude vstupné 190 korun. 

foto: www.divadloviola.cz foto: www.divadloviola.cz foto: www.divadloviola.cz foto: www.divadloviola.cz
Sdílejte na