Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání
CZ

zpět

9. ročník Letních hornových kurzů

Základní informace

Začátek: 30. 7. 2023
Konec: 5. 8. 2023
Lokalita: Klášter Broumov
Web: www.letnihornovekurzy.cz/

Více informací: www.letnihornovekurzy.cz

Renomovaní lektoři, krásné prostředí národní kulturní památky broumovského kláštera, interaktivní workshopy, bohatý doprovodný program. To jsou Letní hornové kurzy, které se v Broumově budou konat na začátku srpna už po deváté! Účastníky kurzů přivítají čeští i zahraniční lektoři, součástí programu budou nejen samostatné lekce, komorní hra a hra orchestrálních partů, ale i alternativní doprovodný program - prohlídky kláštera, meditace, interaktivní prohlídky středověké klášterní písárny, výstava lesních rohů, návštěva Ekofarmy Bošina nebo koncerty letního festivalu Za poklady Broumovska. Účastníci kurzů jsou po celou dobu ubytováni v renovovaných mnišských celách Domu hostů přímo v broumovském klášteře a své lekce tak mají doslova "nadosah".

CENA KURZŮ:

  • s ubytováním a plnou penzí (snídaně, oběd, večeře) - 8500 Kč
  • s ubytováním a polopenzí (snídaně, večeře) - 7500 Kč
  • bez ubytování a stravy - 3500 Kč

KATEGORIE:

Bez omezení věku. Vhodné pro studenty konzervatoří i akademií, i žáky ZUŠ. Pro menší děti jsme "parents friendly" a s rodiči se vždy domluvíme individuálně.

Zájemci se mohou na kurz přihlásit již nyní, a to online – na úvodní straně webu ZDE. Přihlášky a zálohu je nutné poslat elektronicky do 30. června 2023. Zálohu ve výši 500 Kč uhradit na účet 3495953359/0800. Doplatek je možné zaplatit buď na místě, nebo na ten samý účet do 15. července 2023. Bližší informace najdete v registračním formuláři ZDE.

Podpořte nás