Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání
CZ

zpět

Festival Sanatorium of Sound

Základní informace

Adresa: Sokołowsko
GPS: 50°41'4,734"N °0'0"E
Web: sanatoriumofsound.com/

 

 

Time. Futurism. Revisions (Čas. Futurismus. Revize), to je téma 9. ročníku experimentálního hudebního festivalu Sanatorium of Sound, který proběhne ve dnech 9. – 11. srpna v nedalekém polském Sokołowsku.

Díky podpoře Visegrádského fondu festival do svého letošního programu zařadil i tři české účinkující – Aestum, Ursulu Sereghy a Michala Kindernaye.
Zájemci o návštěvu festivalu mohou využít speciálně vypravované minibusy z Broumova do Sokołowska. Ty budou jezdit na této trase každý den v době konání festivalu a jsou zdarma.
Minibus bude vypravován z parkoviště vedle Městského úřadu v těchto časech:
Pátek 11. 8. 18:00 odjezd z Broumova – 22:30 odjezd ze Sokołowska (Kino Zdrowie) zpět do Broumova
Sobota 12. 8. 18:00 odjezd z Broumova – 22:30 odjezd ze Sokołowska (Kino Zdrowie) zpět do Broumova
Neděle 13. 8. 11:30 odjezd z Broumova – 17:00 odjezd ze Sokołowska (Kino Zdrowie) zpět do Broumova
 
Vstupné na jednotlivé dny festivalu je k zakoupení ve Vzdělávacím a kulturním centru Broumov (Klášterní 1, Broumov). Cena vstupného je 79 zlotých. (Platba v ekvivalentu v CZK v hotovosti).
Pro rezervaci místa v minibuse + zakoupení vstupného kontaktujte prosím Annu Iljašenkovou na tel: +420 734 443 161 nebo na e-mailu: anna.iljasenkova@broumovsko.cz
Více o festivalu a program pro jednotlivé dny najdete zde: https://sanatoriumofsound.com/
 
Pořádá Fundacja Sztuki Współczesnej IN SITU ve spolupráci se Vzdělávácím a kulturním centrem Broumov, NyMusikk, Nice Stories Foundation, University od Agder, Avant Art Festival, Punkt, Łaźnia Centre for Contemporary Art a Bocian Records.
Projekt je spolufinancován vládami České republiky, Maďarska, Polska a Slovenska díky Visegrádským grantům z Mezinárodního visegrádského fondu. Cílem fondu je podpořit projekty pro udržitelnou regionální spolupráci ve střední Evropě.
Projekt je dále spolufinancován Polským Ministerstvem kultury a národního dědictví, Fondy EHP a Norska a platformou HILO.

Podpořte nás