Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání
CZ

zpět

Koncert ArtCafé Open air: Brigita & Štěpán

Základní informace

Začátek: 31. 8. 2022, 19:00
Lokalita: Klášter Broumov
Místo: Klášterní zahrada
Adresa: 550 01 Broumov
Tel.: +420 734 257 516
Web: www.klasterbroumov.cz/kultura/artcafe/artcafe

E-mail: vaclav.matejicek@broumovsko.cz Vstupné v předprodeji: 200 Kč / 150 Kč pro členy klubu ArtCafé / 100 Kč pro děti a studenty do 26 let
Vstupné na místě: 250 Kč / 180 Kč pro členy klubu ArtCafé / 100 Kč pro děti a studenty do 26 let
Prodej vstupenek: předprodej online nebo v pokladně prohlídkového okruhu​
Pořádá: Vzdělávací a kulturní centrum Broumov o.p.s.

Brigita Cmuntová a Štěpán Klouček jsou dva mladí charismatičtí umělci, kteří spolu už bezmála osm let tvoří pop-folkovou dvojici. Brigitu mohou diváci znát z filmu Bábovky, seriálů První republika, Bez vědomí nebo aktuálního seriálu Božena Němcová. Štěpán Klouček účinkoval v divadlech Hybernia a Na prádle, hrál ve filmu Muzikál aneb cesty ke štěstí, vystupuje také s kapelou Bizarre band.

Duo Brigita & Štěpán je bezesporu výjimečným úkazem na scéně českého písničkářství nové generace. Inspirací na začátku jejich cesty byla tvorba Zuzany Navarové, Vlasty Redla a dalších písničkářů, kteří vyváženě pracují jak s melodií, tak s textem. To se odráží nejen v jejich autorském přístupu, který stojí na barevných obrazech a osobních příbězích, ale i v propracovaných aranžích a okouzlujících dvojhlasech.

Debutové album s názvem …a co bude teď? vyšlo na domácím labelu Tranzistor. Na novince se podílí řada předních českých hudebníků. Pianista Albert Romannuti, známý svým projektem Bert & Friends nebo z působení u zpěvačky Katarzie, kytarista první dámy českého country Věry Martinové Jakub Juránek a všudypřítomná rytmika Michal Daněk a Ondřej Hauser, které můžeme vídat pravidelně v Show Jana Krause, Prago Union a v mnoha dalších projektech.

Podpořte nás