Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání
CZ

zpět

Noc v opeře v Broumově / ZMĚNA TERMÍNU!!!

Základní informace

Začátek: 16. 12. 2023, 18:00
Lokalita: Klášter Broumov
Místo: Multifunkční sál Dřevník
Adresa: Klášterní zahrada,
550 01 Broumov
GPS: 50°35'17,534"N 16°19'58,87"E
Web: www.klasterbroumov.cz/

Vstupné: 330 korun v předprodeji
Pořádá Novoměstská filharmonie a Klášter Broumov - Vzdělávací a kulturní centrum

Sobotní akce Noc v opeře v Broumově se z důvodu onemocnění  hráčů přesouvá na náhradní termín. Koncert se uskuteční v neděli 7. ledna 2024 v 18:00. Vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti.

 Pokud by se vám uvedený termín nehodil a přáli jste si vstupenky vrátit, kontaktujte nás prosím na e-mailu vaclav.matejicek@broumovsko.cz a my vám peníze pošleme zpět na účet. V případě, že jste si vstupenky zakoupili na pokladně, bude výměna provedena tam.

 "Všem, kterých se to týká, se omlouváme a přejeme pevné zdraví i mnoho hudebních zážitků!" informovala Novoměstská filharmonie, která koncert v klášterním Dřevníku pořádá.

---
--- 
 
Přijměte pozvání na Noc v opeře!
Pohádkové i literární postavy ožívají ve skladbách Bedřicha Smetany, Antonína Dvořáka i Giuseppe Verdiho.
Mladý symfonický orchestr z Nového Města nad Metují vyráží na zimní turné, na kterém se budou snoubit melodie z dramatických oper s komediálními operetami.
Během večera bude Jeník bojovat o srdce Mařenky v Prodané nevěstě. Rusalka se kvůli lásce zatouží stát člověkem. Nabucco nás zavede do starověkého Babylonu a Jeruzaléma. Lazebník sevillský si ujasní, zda má větší cenu láska nebo peníze. Také hudební motiv z Veselých paniček windsdorských připomene karamboly záletníka Falstaffa a ukázka z operety Netopýr šlechtické půtky a schválnosti.

Podpořte nás