Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání
CZ

zpět

Performance: Ursula Sereghy, Elias Schomers

Základní informace

Začátek: 25. 5. 2024, 18:30
Lokalita: Klášter Broumov
Adresa: Klášterní 1,
550 01 Broumov
GPS: 50°35'10,297"N 16°19'59,984"E
Web: www.klasterbroumov.cz/

Vstup zdarma/ Free Entry
Pořádá: Vzdělávací a kulturní centrum Broumov

Přijďte si poslechnout hudební performance a závěrečné vystoupení květnových rezidentů broumovského kláštera: Ursuly Sereghy, české instrumentalistky a producentky elektronické hudby, a Eliase Schomerse, skladatele a multiinstrumentalisty žijícího v Norsku, kterého doprovodí broumovský muzikant Štěpán Přibyl, ředitel ZUŠ Broumov.
 
Vystoupení se koná v rámci festivalu Broumovská muzejní noc, který zdarma zpřístupňuje vybrané památky v Broumově v nočních hodinách, a projektu The Czech-Norwegian Sound Art Cooperation, financovaného z Fondu pro bilaterální vztahy z Fondu EHP a Norska.
---
Come and listen to the musical performance of the May residents of the Broumov monastery: Ursula Sereghy, a Czech instrumentalist and producer of electronic music, and Elias Schomers, a composer and multi-instrumentalist living in Norway, who will be accompanied by the Broumov musician Štěpán Přibyl, director of ZUŠ Broumov.
The performance takes place as part of the Broumov Museum Night festival, which makes selected monuments in Broumov available for free at night, and The Czech-Norwegian Sound Art Cooperation project, financed by the Fund for Bilateral Relations from the EEA Fund and Norway.

Podpořte nás