Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání
CZ

Vzdělávací a kulturní centrum Broumov


Vzdělávací a kulturní centrum Broumov je obecně prospěšnou organizací, kterou v roce 2013 založila Agentura pro rozvoj Broumovska. Svými kulturními, vzdělávacími a komunitními aktivitami oživuje národní kulturní památku – broumovský klášter, ve kterém sídlí.

Vytváří mezioborové environmentální a umělecké vzdělávací programy pro děti i dospělé, inspirující k dalšímu poznávání. Pořádá profesionální i zájmové kulturní akce na národní i mezinárodní úrovni a podněcuje dialog týkající se naší kultury a tradice, historie, soužití v evropském prostoru a duchovního rozvoje společnosti.

Kultura

Vzdělávací a kulturní centrum Broumov nabízí rozmanitý celoroční kulturní program, který čerpá z hudebního, výtvarného, filmového, divadelního, fotografického či literárního umění.

Vzdělávání

Krátkodobé i dlouhodobé vzdělávací programy pro školy, firmy i veřejnost v unikátních prostorách národní kulturní památky organizuje Maiwaldova akademie Vzdělávacího a kulturního centra Broumov. 

Projekty

Zádrž vody na Broumovsku, hudební rezidence, Broumovské diskuse a mnohé další projekty realizuje Vzdělávací a kulturní centrum Broumov, nejen v prostorách kláštera. 

Podpořte nás