Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání
CZ

zpět

Cimbálová muzika Milana Broučka a Václav Noid Bárta

Hejtmánkovice Kopeček open air

Cimbálová muzika Milana Broučka

Václav Noid Bárta, zpěv

Vybočení z obvyklého formátu a návrat rozvolněného piknikového open air podvečera, na kterém se skloubí ambientní hudba s výhledy do broumovské krajiny, nabídne posluchačům příjemné strávení letního podvečera na unikátním místě broumovského regionu. Koncert má ambici spojit hudební publikum různých žánrů a šířit dál povědomí o festivalu i mezi posluchači, kteří si ke klasické hudbě cestu teprve hledají. Večer nabídne i místní gurmánské speciality.

Program:

Bohemian rhapsody-Freddie Mercury

Lenorka-Dalibor Bárta

Šípková Růženka- Deep purple/ J.Schelinger

Moře kupodivů- Václav Noid Bárta

Pro Terezku-Václav Noid Bárta

Nothing else matters-Metallica 

Poslední akční hrdina-Ondřej Brzobohatý

America- Lucie

Cant help falling in love-Hugo Peretti

My way-Paul Anka, Claude Francois

Final countdown-Europe

You raise me up-Josh Groban

Po kalíšku in the Mood-lidová

Parkování bude možné před areálem penzionu Jízdárna v Hejtmánkovicích, čeká vás příjemná procházka na hejtmánkovický kopeček cca 500 m. V individuálních případech po dohodě na místě je možné dojet až na místo konání, vůz se však musí vrátit na parkoviště.

Vstupné: 290 Kč, vstupenky jsou na stání, deky s sebou! Děti do 10 let zdarma. Vstupenky je možné zakoupit také na místě. Platba možná pouze v hotovosti.

UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k aktuální dopravní situaci (objížďky na Broumovsku) doporučujeme vyrazit na koncert s předstihem. V případě nepříznivého počasí proběhne koncert v areálu Penzionu Jízdárna v Hejtmánkovicích.

Podpořte nás